Супутні товари

Ущільнювачі

Ущільнювач- це невід’ємний елемент покрівлі, який служить для захисту підпокрівельного простору від потрапляння пилу, вологи та іншого сміття. Ущільнювачі бувають для профнастилу та універсальні. Ущільнювачі для профілів повністю повторюють форму профнастилу, що забезпечує кращу його функціональність.

Підконькова стрічка

Підконькова стрічка повторює повністю форму покрівельного матеріалу, захищаючи проміжок між листами, який утворюється під коньком від потрапляння снігу та пилу у підпокрівельний простір.

Кріпильні елементи

Самонарізи 5,5х32 мм метал/метал для кріплення профнастилу чи ВСК до металевих колон.

Самонарізи 4,8х35 мм метал/дерево для кріплення металочерепиці та профнастилів до дерев’яних конструкцій.

Самонаріз 4,9х19 мм метал/метал для кріплення, металочерепиці та профнастилу до тонкостінних конструкцій, та повзвовжніх нахлестів.

Бітумна стрічка

У якості герметизуючого матеріалу ми пропонуємо бітумну стрічку. Вона добре підходить для герметизації вузлів, де дах підходить до стін чи коминів, оскільки вона стійка до перепадів температур.

Мінеральна вата SWEETONDALE

Мінеральна вата являє собою  негорючі, гідрофобізовані, тепло-та звукоізоляційні плити на основі гірських порід базальтої групи. Плити призначені для тепло- та звукоізоляції будівельних конструкцій житлових будівель та промислових споруд.

Антиконденсатне покриття DR!PSTOP

DR!PSTOP є економіно вигідним рішенням проблеми утворення конденсату всередині будівель з неутепленим  дахом, максимальна абсорбція конденсату 1л/м2. Це самоклеюча плівка( з поліетеру), яку наносять на внутрішню сторону фальцу при виробництві. DR!PSTOP може застосовуватись в будь-якій області, де існує проблема утворення конденсату. DR!PSTOP поглинає звук в приміщенні і шум дощу, вітру, граду на 2Дб. Також має стійкість до хімікатів та впливу бактерій.

tile.ua

Завантажте свій проект для прорахунку наш менеджер з Вами зв`яжеться

  Завантажити PDF

  Розміри даного товару можуть коригуватись залежно від Вашого замовлення, для уточнення зв`яжіться з нашим менеджером

  Отримати прорахунок

   Отримати розрахунок

   Обрати тип матеріалу:

   Залишіть запит на вартість продукціх зараз та закріпіть за собою знижку 10%