Профнастил

Профнастил 8

ПРОФНАСТИЛ С-8. Призначений для обробки стін складських, комерційних та виробничих об’єктів, а також житлових будівель. Профільовані листи легкі і зручні в монтажі, можуть застосовуватись для обшивки зовнішніх і внутрішніх стін, облаштування парканів та огорож, обробки комина. Переваги профільованого настилу є стійкість до вологи, вогню, механічних впливів, а також до низьких та високих температур, екологічно безпечний.

Перейти

Профнастил 14

ПРОФНАСТИЛ Н-14, С-14, С-14 О з капілярною канавкою, призначений для покрівлі складських, комерційних та виробничих об’єктів, а також житлових будівель. Профнастил стійкий до вологи, вогню, механічних впливів а також низьких та високих температур, екологічно чистий.

Перейти

Профнастил 20

ПРОФНАСТИЛ Н-20, С-20, С-20 О з підсилювальними ребрами у вигляді хвиль. Призначений для покрівлі складських, комерційних і виробничих об’єктів, а також житлових будівель. Профнастил стійкий до вологи, вогню, механічних впливів, а також низьких та високих температур, екологічно чистий. Профнастил відрізняється точною геометрією профілю, відповідністю замкових з’єднань.

Перейти

Профнастил 35

ПРОФНАСТИЛ НС-35, НС-35 О. Використовується при будівництві покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів і дачних будиночків. Профільовані листи відрізняються легкістю та зручністю в монтажі, можуть застосовуватись для обшивки зовнішніх і внутрішніх стін, так і облаштування парканів та огорож. Профнастил стійкий до вологи, вогню, механічних впливів, а також низьких та високих температур, екологічно безпечний.

Перейти

Профнастил 45

ПРОФНАСТИЛ НС-45, НС-45 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю. Несуча здатність досягається за рахунок різних висот профілів. Саме тому цей профнастил широко використовуються в якості покрівлі.

Перейти

Профнастил 57

ПРОФНАСТИЛ НС-57, НС-57 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю. Несуча здатність досягається за рахунок різних висот профілів. Саме тому цей профнастил широко використовуються в якості покрівлі, для багатьох типів будівель, як житлових так і промислових.

Перейти

Профнастил 92

ПРОФНАСТИЛ НС-92, НС-92 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю. Несуча здатність досягається за рахунок різних висот профілів. Саме тому цей профнастил широко використовуються в якості покрівлі ,а й в якості незнімної опалубки  для багатьох типів будівель, як житлових так і промислових.

Перейти

Профнастил 135

ПРОФНАСТИЛ НС-135, НС-135 О. Характеризується високими несучими здатностями та відміною якістю металу і довговічністю. Несуча здатність досягається за рахунок різних висот профілів. Саме тому цей профнастил широко використовуються в якості покрівлі,а й в якості незнімної опалубки  для багатьох типів будівель, як житлових так і промислових.

Перейти
tile.ua

Завантажте свій проект для прорахунку наш менеджер з Вами зв`яжеться

  Завантажити PDF

  Розміри даного товару можуть коригуватись залежно від Вашого замовлення, для уточнення зв`яжіться з нашим менеджером

  Отримати прорахунок

   Отримати розрахунок

   Обрати тип матеріалу:

   Залишіть запит на вартість продукціх зараз та закріпіть за собою знижку 10%