Комплектуючі для даху

Снігоріз

Основними функціями снігорізу є розрізання та затримування великих масивів снігу.

Перейти

Снігозатримувач трубчастий для фальцу

Снігозатримувач трубчастий для Фальцу – це спеціально розроблена пасивна конструкція безпеки, без якої не обходиться жодна сучасна будівля. Він запобігає сходженню великих масивів снігу з даху.

Перейти

Снігозатримувач трубчастий для Фальц-настилу

Снігозатримувач трубчатий для Фальц-настилу призначений для запобігання обвалу великих масивів снігу в період їх весняного танення або в період рясних опадів, виконуючи функцію утримування і розподілу навантаження по всій довжині елемента.

Перейти

Снігозатримувач

Снігозатримувач – це один із основних елементів, які забезпечує даху. Основна функція снігозатримувача – це гальмування снігу, який скочується вниз по схилу покрівлі.

Перейти

Снігозатримувач півмісяць

Снігозатримувач півмісяць – це один із основних елементів даху. Основна функція снігозатримувача – це гальмування снігу, який скочується вниз по схилу покрівлі.

Перейти

Вітрозахист для підшивки

Вітрозахист для підшивки. Елемент який кріпиться по боках скату вздовж ухилу виконуючи функції вітрозахисту та планки зашивки.

Перейти

Коньок універсальний

Коньок універсальний слугує для запобігання проникнення дощових і талих вод в підпокрівельний простір. Забезпечує необхідний повітрообмін, тим самим перешкоджаючи впливу вологи на елементи даху.

Перейти

Коньок декоративний

Коньок декоративний служить для запобігання проникненню дощових і талих вод в підпокрівельний простір та для вентиляції покрівлі. Забезпечує необхідний повітрообмін, тим самим перешкоджаючи впливу вологи на елементи даху.

 

Перейти

Захист карнизу

Декоративний захисний елемент, що закриває контрлату та лату, заводить підпокрівельну плівку чи мембрану в ринву.

Перейти

Заглушка конька

Заглушка конька мала – це декоративний елемент, який закриває закінчення конька та надає йому естетичного та завершеного вигляду.

Перейти

Жолоб плоский

Жолоб плоский – це конструктивний елемент покрівлі, який кріпиться на внутрішніх стиках скатів, монтується під покрівельний матеріал.

Перейти

Коньок плоский

Коньок плоский слугує для запобігання проникнення дощових і талих вод в підпокрівельний простір. Забезпечує необхідний повітрообмін, тим самим перешкоджаючи впливу вологи на елементи даху.

Перейти

Накладка жолоба

Накладка жолоба. Елемент, який кріпиться поверх жолобу закриваючи зрізи покрівельного матеріалу.

Перейти

Стінний захист з зарізом

Стінний захист, що зарізається у стіну, використовується для обробки стику площини покрівлі зі стіною суміжної будівлі чи комином, не допускає потрапляння води у підпокрівельний простір.

Перейти

Стінний захист

Стінний захист, використовується для обробки стику площини покрівлі зі стіною суміжної будівлі чи комином, не допускає потрапляння води у підпокрівельний простір.

Перейти

Планка зашивки з відливом

Планка зашивки з відливом – декоративна планка, що закриває торці скатів (крокви), використовується у випадках, коли не передбачена підшивка даху.

Перейти

Кутник внутрішній

Кутник внутрішній – це декоративний елемент, який використовується при обробці внутрішніх кутів.

Перейти

Кутник зовнішній

Кутник зовнішній – це декоративний елемент, який використовується при обробці зовнішніх кутів.

Перейти

Планка зашивки універсальна

Планка зашивки універсальна – це елемент що закриває крокву і лобову дошку у випадку якщо непередбачена підшивка. А також, служить опорою для підшивки і закриває її торець.

Перейти
tile.ua

Завантажте свій проект для прорахунку наш менеджер з Вами зв`яжеться

  Завантажити PDF

  Розміри даного товару можуть коригуватись залежно від Вашого замовлення, для уточнення зв`яжіться з нашим менеджером

  Отримати прорахунок

   Отримати розрахунок

   Обрати тип матеріалу:

   Залишіть запит на вартість продукціх зараз та закріпіть за собою знижку 10%