Покрівельні плівки

Мембрана STROTEX BASIC 1300

Легендарна трьохшарова супердифузійна мембрана Strotex 1300 Basic. Використовується для вентильованих, ізольованих скатних покрівель. Монтується безпосередно на утеплювач без вентиляційного зазору. Може використовуватись в якості вітрозахисту в конструкціях вентильованих фасадів та каркасному будівництві.

Мембрана STROTEX DYNAMIC 135

Чотирьохшарові покрівельні мембрани вже завоювали мільйони клієнтів у Сполучених Штатах, а тепер підкорюють Європейський ринок. Foliarex пропонує Вам нові продукти класу «EXTREME» завдяки найсучаснішій технології виробництва покрівельних мембран із США. Використання найкращих у світі компонентів та регулярні випробування, що проводяться у професійних лабораторіях групи Foliarex, гарантують бездоганну якість мембран та їх надійне використання протягом багатьох років.

Мембрана STROTEX SUPREME 170

Ці мембрани є останнім технологічним досягненням у виробництві покрівельних мембран. Завдяки використанню в процесі виробництва Технології Подвійного Волокна (ТДВ) мембрана має дуже високу стійкість до погодних умов та пошкоджень під час складання.

Мембрана значно покращує теплоізоляцію даху, збільшуючи теплову ефективність усієї конструкції.

Паробар'єр фольга STROTEX AL 90

STROTEX AL 90 являє собою тришарову плівку, що складається з металізованого шару поліпропіленової плівки, поліпропіленової сітки та поліетиленової плівки.

Плівка STROTEX AL 90 призначена для пароізоляції у покрівельних конструкціях. Завдяки наявності металізованого шару, він відображає теплове випромінювання та запобігає втраті тепла. Є ізоляційним бар’єром для водяної пари та вітру.

Гідробар'єр Корея

Гідробар’єр використовується для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в конструкцію покрівлі.

Паробар'єр Корея

Паробар’єр використовується в якості пароізоляції з внутрішньої сторони теплоізоляції методом герметичного склеювання стиків.

tile.ua

Завантажте свій проект для прорахунку наш менеджер з Вами зв`яжеться

  Завантажити PDF

  Розміри даного товару можуть коригуватись залежно від Вашого замовлення, для уточнення зв`яжіться з нашим менеджером

  Отримати прорахунок

   Отримати розрахунок

   Обрати тип матеріалу:

   Залишіть запит на вартість продукціх зараз та закріпіть за собою знижку 10%