+38 067 550 21 98
УКР
Дизайн будинку
Про компанію ТАЙЛ

Про компанію ТАЙЛ Про компанію ТАЙЛ

Компанія «Тайл» створює асортимент матеріалів зі сталі для потреб будівництва, зокрема, монтажу дахів, навісів, альтанок, гаражів, парканів, облицювання стін тощо.

До товарів власного виготовлення належить метало черепиця, профільовані листи, покрівельні панелі з готовими для монтажу замками «клік-фальц», сталеві стінові касети ВСК, фасадна панель, металевий слайдинг, Блок-Хаус (декоративні панелі) та аксесуари для покрівлі.

ТОВ «Тайл» забезпечує покрівельними матеріалами житлові забудови, промислові комплекси, а також постачає свої товари провідним торговельним мережам.

Окремої уваги заслуговує наше модернізоване обладнання, яке значною мірою забезпечує ефективність виробництва. Так, більшість технологічних процесів ми реалізовуємо за допомогою устаткування визнаних у Європі компаній.

Основним критерієм успіху для нас є безперервний розвиток. Сьогодні ми впевнено можемо пишатись тим, що більшість операцій на підприємстві є автоматизованими. Це у свою чергу скорочує виробничий цикл, ризики виробничих помилок зводить до мінімуму, знижує собівартість продукції, а відтак забезпечує швидке виготовлення потрібного Вам товару та заощаджує Ваші витрати.

Чому нам довіряють та цінують за якість? Тому що якість – результат досвіду, який ми цілеспрямовано та успішно здобували протягом 10 років для того, аби досягти своєї концептуальної мети – обопільної співпраці з нашими клієнтами. Саме завдяки Вашій довірі ми завоювали лідерство серед виробників та постачальників металочерепиці в Україні.

Символом високих стандартів нашого Товариства є тісна співпраця з європейськими металургійними підприємствами. Так, сировиною для власного виробництва є матеріали наших закордонних постачальників:     Voestalpine (Австрія), U.S.Steel (Словаччина), ArcelorMittal (Німеччина) та ін..

Наші переваги не лише виробничі! Ми також пишаємося нашим менеджерським персоналом, який забезпечить Вас усією необхідною інформацією, допоможе з вибором потрібних товарів, підібравши те, що є актуальним саме для Вас, та реалізує всі інші процеси, необхідні для того, аби Ви отримали своє замовлення вчасно та у належному вигляді.

Основна стратегія успіху для нас – реалізація Вашого комфорту та задоволення результатами нашої роботи!


років досвіду
у сфері
виробничих ліній
філій по всій Україні
завершених
проектів
країн, в які здійснюємо експорт продукції
Виробництво та гарантії

Гарантуємо гідний результат нашої праці Гарантуємо гідний результат нашої праці

Надійний виробник

Ми використовуємо обладнання європейських виробників

Широкий вибір

В нашому каталозі великий асортимент продукції

Розрахунок вартості

Перед початком робіт ми розраховуємо вартість вашого проекту

Власне виробництво

Для власної продукції використовуємо матеріали європейського виробника

історія

Розвиток нашої компанії Розвиток нашої компанії

Підприємство розпочинало свою діяльність із постачання на український ринок європейської сировини для виробництва металочерепиці.

З часом налагоджена співпраця із закордонними партнерами та набутий досвід дали поштовх до створення сучасного виробництва покрівельних матеріалів для потреб вітчизняного ринку.

вакансії

Ми в пошуках професіоналів Ми в пошуках професіоналів

Якщо у Вас ще немає досвіду роботи, Тайл – це можливість отримати перше місце роботи, хороший досвід та кар’єрне зростання.

БІЛЬШЕ ВАКАНСІЙ

Наші партнери

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo