• -
 • Про компанію
Про компанію

Виробництво «Тайл» створює асортимент матеріалів зі сталі для потреб будівництва, зокрема, монтажу дахів, навісів, альтанок, гаражів, парканів, облицювання стін тощо. До товарів власного виготовлення належить металочерепиця, профільовані листи, покрівельні панелі з готовими для монтажу замками «клік-фальц», сталеві стінові касети ВСК, фасадна панель, металевий сайдинг, Блок-Хаус (декоративні панелі) та аксесуари для покрівлі та огорожі.

ТзОВ «Тайл» забезпечує покрівельними матеріалами житлові забудови, промислові комплекси, а також постачає свої товари провідним торговельним мережам. Як саме нам вдається оперативно та якісно забезпечувати потреби наших клієнтів у різних куточках країни та ще й у широкому асортименті товарних пропозицій? Звичайно ж, завдяки нашій виробничій потужності та розширеній логістичній мережі. Наша сила – це більше 33 виробничих ліній, 15 філій у всій Україні та, звісно ж, висококваліфіковані, досвідчені та мотивовані працівники.

Окремої уваги заслуговує наше модернізоване обладнання, яке значною мірою забезпечує ефективність виробництва.

Чому нам довіряють та цінують за якість? Тому що якість – результат досвіду, який ми цілеспрямовано та успішно здобували протягом 15 років для того, аби досягти своєї концептуальної мети – обопільної співпраці з нашими клієнтами. Саме завдяки Вашій довірі ми завоювали лідерство серед виробників та постачальників металочерепиці в Україні.

Символом високих стандартів нашого Товариства є тісна співпраця з європейськими металургійними підприємствами. Так, сировиною для власного виробництва є матеріали наших закордонних постачальників: Voestalpine(Австрія), U.S.Steel (Словаччина), ArcelorMittal(Німеччина) та ін. Наші переваги не лише виробничі! Ми також пишаємося нашим менеджерським персоналом, який забезпечить Вас усією необхідною інформацією, допоможе з вибором потрібних товарів, підібравши те, що є актуальним саме для Вас, та реалізує всі інші процеси, необхідні для того, аби Ви отримали своє замовлення вчасно та у належному вигляді. Крім того, компанія надає гарантію на свою продукцію, що говорить про високу якість та надійність її матеріалів.

А також, компанія виготовляє індивідуальні металоконструкції для будівництва, які враховують особливості кожного проекту та задовольнять вимоги клієнта.

Основна стратегія успіху для нас – реалізація Вашого комфорту та задоволення результатами нашої роботи!

15 +років досвіду у сфері

15 +філій по всій Україні

6 +країн, в які ми здійснюємо експорт

33виробничих ліній

700000завершених проектів

Наше виробництво

Основним критерієм успіху для нас є безперервний розвиток. Сьогодні ми впевнено можемо пишатись тим, що більшість операцій на підпр иємстві є автоматизованими. Це у свою чергу скорочує виробничий цикл, ризики виробничих помилок зводить до мінімуму, знижує собівартість продукції, а відтак забезпечує швидке виготовлення по трібного Вам товару та заощаджує Ваші витрати.

Партнери

Наші партнери
tile.ua

Завантажте свій проект для прорахунку наш менеджер з Вами зв`яжеться

  Завантажити PDF

  Розміри даного товару можуть коригуватись залежно від Вашого замовлення, для уточнення зв`яжіться з нашим менеджером

  Отримати прорахунок

   Отримати розрахунок

   Обрати тип матеріалу:

   Залишіть запит на вартість продукціх зараз та закріпіть за собою знижку 10%