Огорожі

Ранчо-Родео

Чудовою альтернативою дерев’яному паркану або огорожі з профнастилу може стати секційна огорожа Ранчо-Родео. Використання даної моделі дозволяє змонтувати секції огорожі досить швидко без використання видимих кріплень. Прямі горизонтальні лінії в конструкції огорожі Ранчо-Родео неодмінно підкреслять стиль вашої будівлі та стануть невід’ємною частиною будь-якого архітектурного ансамблю. Розміщення планок невід’ємною частиною будь-якого архітектурного ансамблю. Розміщення планок цієї моделі огорожі забезпечить міцність та надійність всієї конструкції. А широка кольорова гама зовнішнього полімерного покриття дозволить реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Перейти

Ранчо-Вестерн

Ранчо-Вестерн – це прекрасне рішення огорожі завдяки простоті та швидкості монтування без використання видимих кріплень. Конструкція даної моделі забезпечує вільне проходження повітря тим самим, зменшуючи вітрове навантаження. На відміну від суцільного паркану огорожа Ранчо-Вестерн виглядає більш естетично та дозволяє уникнути відчуття замкнутого простору.

Перейти

Ранчо-Буфало

Чудовим варіантом огорожі стане Ранчо-Буфало. Монтаж секцій даної огорожі є досить простим без використання видимих кріплень. Конструкція даної моделі дозволяє поєднання різноманітних колірних рішень, що візуально забезпечить привабливість як самої огорожі, так є поєднання Ранчо-Буфало з іншими архітектурними елементами Вашої території.

Перейти

Ранчо-Челсі

Ранчо-Челсі – це прекрасне рішення секційної огорожі завдяки простоті та швидкості монтажу. За рахунок особливої будови конструкції огорожа Ранчо-Челсі забезпечить захищеність від сторонніх очей та чудово ізолює територію від зайвих шумів. Конфігурація планок підвищує жорсткість огорожі, тим самим гарантує довговічність та надійність даної конструкції.

Перейти

Ранчо-Мустанг

Огорожа Ранчо-Мустанг відрізняється своїми трапецієподібними геометричними елементами, які відмінно підійдуть для клієнтів, що бажають обрати ексклюзивний варіант огорожі. На відміну від суцільного паркану, огорожа Ранчо-Мустанг виглядає більш естетично та дозволяє уникнути відчуття замкнутого простору. Завдяки своїй особливій конструкції такий варіант огорожі неодмінно стане чудовим доповненням дизайну Вашої території, а конфігурація планок забезпечить жорсткість і довговічність споруди.

Перейти

Огорожа "Жалюзі"

Чудовою альтернативою деревяному паркану або огорожі з профнастилу. Може стати секційна огорожа «Жалюзі». Використання дистанцій дозволяє змонтувати секції огорожі досить швидко та без використання видимих кріплень. А також забезпечує вільне проходження повітря, тим самим зменшуючи вітрове навантаження. На відміну від “суцільного” паркану, огорожа “Жалюзі” виглядає більш естетично та дозволить уникнути відчуття замкнутого простору. Широка кольорова гама зовнішнього полімерного покриття дозволить реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Перейти

Штахетна огорожа

Чудовою альтернативою дерев’яному паркану або огорожі з профнастилу, може стати штахетна огорожа. На відміну від “суцільного” паркану, штахетна огорожа має більш естетичний вигляд та легкість в сприйнятті, дозволяє уникнути відчуття замкнутого простору на подвір’ї. Штахети для огорожі виготовляються з листового металу покритого шаром цинку та полімерів. Це надає поверхні стійкість до атмочферного впливу та дозволяє використовувати тривалий час.

Перейти
tile.ua

Завантажте свій проект для прорахунку наш менеджер з Вами зв`яжеться

  Завантажити PDF

  Розміри даного товару можуть коригуватись залежно від Вашого замовлення, для уточнення зв`яжіться з нашим менеджером

  Отримати прорахунок

   Отримати розрахунок

   Обрати тип матеріалу:

   Залишіть запит на вартість продукціх зараз та закріпіть за собою знижку 10%